עברנו! כתובתנו החדשה: רחוב חסן שוקרי 7, חיפה.

הנמל 24 מטבח חיפאי צרפתי

הסיפור שלנו

בשנת 1998 נסע שף רן ראש לצרפת שם למד בישול בבית הספר מהטובים בעולם של השף האגדי Paul Bocuse, בשנת 2006 עם נסיון קולינרי ואהבה בוערת למטבח פתח רן את מסעדת הנמל 24, מטבח שף צרפתי בשנת 2010 הצטרפה טל לניהול המסעדה כאשר היא מביאה את הנסיון הרב שלה, הגישה והידע בניהול ושירות ״פיין דיינינג״. השילוב בין השניים הוליד שותפות מופלאה שמיקמה את הנמל 24 כמסעדת שף מובילה בחיפה והצפון.

לקראת סוף 2022, עברה מסעדת הנמל למלון LIBERT'E, מלון מתחדש המעוצב באוירה ״קולוניאלית״ עם נגיעות עכשוויות מודרנית. במלון חללים רבים שמתאפיינים בעיצוב עתיר פרטים וצבעוניות מאופיינת.

עיצוב המסעדה וחווית האירוח גם הם מחברים שני עולמות - אירוח אירופאי קלאסי שאינו מתנשא ומחייב ומתאפיין בחום החיפאי המקומי המארח באופי מדוייק אך מזמין ״בגובה העיניים״

— רן, טל וצוות המסעדה

מטבח חיפאי צרפתי

השילוב הייחודי בין ״הלב״ של השף שגדל בחיפה והתרשם ממטבח מקומי מבית סבתו, שווקים מקומיים, שילוב ועירוב תרבויות ודתות בעיר לבין ״הראש״ וההשכלה שרכש בחייו הבוגרים, הם אלו שהולידו את הדחף לחבר בין שני המטבחים ולהוליד מוצר חדש בעולם הקולנרי המקומי.

התפריט שלנו מציע אוכל מעולה, חווית אירוח ובילוי מהודקת ומתאימה ל״ערב של חגיגה מיוחדת״ אבל לא רק, גם המעוניינים בבילוי מזדמן יקבלו מענה קליל אך מדוייק כיאה למסעדת שף שמשלבת קולינריה גבוהה עם מטבח אותנטי חיפאי.

אירועים בנמל

לאירועים אצלנו יש כבר מוניטין משלהם. האורחים תמיד יוצאים עם זיכרון מתוק וטעם של עוד.

במסעדה תוכלו למצוא חללים מעוצבים ונעימים לקיום אירועים בסדרי גודל שונים. את התפריט לאירוע המושלם עבורכם נבנה יחד ונדאג שהאורחים יקבלו חוויה בלתי נשכחת.

הצטרפו למועדון החברים שלנו, ותהיו הראשונים לטעום...

דילוג לתוכן